Dlaczego niektóre z gier stają się świetnymi, uwielbianymi przez wielu graczy produkcjami.

Co roku w sklepach pojawiają się setki nowych gier, lecz jedynie nielicznym tytułom udaje się odnieść prawdziwy sukces. I taka gra nie tylko świetnie się sprzedaje, ale też każde kolejne wznowienie powoduje niesamowite emocje u grających, jacy nie będą mogli się doczekać kolejnej części.

stres
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
plaża - wakacje
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Tak samo jest przy kultowych Simsach. Ich trzecia część nawiązuje oczywiście do najlepszych cech swoich poprzedniczek, ale daje jednocześnie zupełnie nowe możliwości. Gra jest do kupienia we wszystkich dobrych sklepach, a w zestawie dostaje się płytkę DVD oraz cd key sims 3 do jej aktywacji. Na tyle ona wciąga, że zaczynając grę należy się nastawić na to, że się skończy po wielu przegranych godzinach.
kościół
Następną kultową produkcją jest call of duty psp – uwielbiam cd key sims 3, rewelacyjna strzelanka z rodzaju pierwszoosobowych. Aktualnie ostatnią wersją jest cod modern warfare, umiejscowiona w realiach współczesnego świata. Podczas rozgrywki można przejąć kontrolę nad dużą ilością postaci, a także uczestniczyć w wielu rozbudowanych misjach. Bardzo dobrze jest dopracowana strona grafiki, dzięki czemu gra ma świetny klimat, a jednocześnie bardzo dobrze oddane najróżniejsze szczegóły. Wśród grających ogromną popularnością nadal się cieszy wersja poprzednia, czyli cod 3.

Z kolei ona, tak samo jak poprzedniczki, została osadzona w czasie działań wojennych, w tym przypadku w czasie alianckich działań w Normandii – Ceneo. Z pewnością grając w tę produkcję na nudę nie można narzekać, ponieważ autorzy zaoferowali mnóstwo atrakcji, przykładowo takich jak spadochronowe skoki.