Z jakiego powodu warto jest kupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz czeka na ciebie

„Sezon burz” to tytuł długo oczekiwany przez fanów Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści science fiction. Przenosi nas w tajemniczy świat czarodziejskich intryg, bestii i wiedźmińskiej historii, którą przeczytamy z przejęciem. Dobrze jest jednak dla odmiany wybrać „Sezon burz” audiobook, jaki umożliwi nam poznać losy bohaterów nawet w trakcie jazdy autem – ale przy tym uważajmy, by czujnie obserwować warunki na drodze, byśmy mogli w spokoju skończyć słuchanie w domu. Dlaczego warto jest kupić tego audiobooka?

audiobooki 2015
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko z racji fabuły, która bez wątpienia cię zaabsorbuje i możesz jej słuchać wszędzie tam, gdzie posiadasz do tego odpowiedni sprzęt. Możesz nawet położyć się na łóżku i całkiem wejść w nieziemski świat, wyobrażając sobie scenę po scenie oraz słuchając głosów płynących z głośnika. Kolejną zaletą audiobooka Sapkowskiego jest znakomita obsada aktorska, która fantastycznie ukazuje panujący w książce klimat – słuchanie tego audiobooka będzie dla ciebie niezrównaną przyjemnością. W przygotowaniu prezentowanej pozycji wzięły udział aż 84 osoby, które dały z siebie wszystko, by spełnić wymagania osób, które z niecierpliwością na nią oczekiwały. Nie można również zapomnieć o wyjątkowej muzyce oraz efektach dźwiękowych, które powodują dreszcze, przez co dodatkowo wzmagają emocje. Czeka na ciebie ponad 13 godzin słuchania – warto jest podzielić audiobooka na fragmenty, aby stopniować sobie przyjemność dzień po dniu oraz wprost oczekiwać z utęsknieniem na następną chwilę, gdy znowu będziemy mogli znaleźć się w świecie stworzonym przez Sapkowskiego. Jeżeli chciałbyś sprawdzić nagranie nim
audiobooki i słuchowiska
Autor: SITS Girls
Źródło: http://www.flickr.com

zakupisz pełną wersję audiobooka, możesz wyszukać fragmenty na portalach internetowych sklepów oraz zapoznać się z jednym z nich, by utwierdzić się w przekonaniu, że będzie to dobry zakup. Wiedźmin – Sezon Burz to niewątpliwie godna uwagi pozycja, zwłaszcza dla zwolenników powieści fantasy. Dobrze jest kupić ją w formie audiobooka, by jeszcze lepiej wczuć się w klimat historii oraz móc stać się jej częścią, jakbyśmy faktycznie przenieśli się w tamtą rzeczywistość. Z pewnością nie będziemy rozczarowani, gdyż rewelacyjni aktorzy pokazali maksimum swoich umiejętności, aby zadowolić każdego uwielbiającego dzieła Sapkowskiego słuchacza.